Záverečné práce

Viazanie záverečných prác

Viazanie záverečných prác do pevných dosiek sa realizuje na prevádzke Copycentra GP media počas otváracích hodín. Objednávky prijaté do 14:00 hodiny sa započítavajú do dňa odovzdania. Objednávky prijaté po 14:00 hodine sa započítavjú ako prijaté nasledujúci pracovný deň. 

Napríklad:
Zákazník č. 1 odošle objednávku prostredníctvom webového sídla alebo príde na prevádzku Copycentra GP media o 14:30 v pondelok a vyberie si sadzbu 3 dní. V taktom prípade bude mať záverečné práce pripravné na odovzdanie až v piatok po 14:00 hodine.

Zákazník č. 2 odošle objednávku prostredníctvom webového sídla alebo príde na prevádzku Copycentra GP media o 13:55 v pondelok a vyberie si sadzbu 3 dni. V takomto prípade bude mať záverečné práce pripravené na odovzdanie už vo štvrtok po 14:00 hodine

Spôsob viazania a razby záverečných prác

Záverečná práca sa viažie metódou stiahnutia kovovej lišty. Tento typ väzby je možné znovu otvoriť a stiahnuť bez výrazného poškodenia kovovej lišty. Maximálny objem strán bez prešitia knihárskou niťou je 130 strán. Pri väčšom objeme strán odporúčame prešitie knihárskou niťou. V prípade špecifických prác s objemom nad 400 strán odporúčame okrem prešitia strán knihárskou niťou aj prelepenie práce na presne vymerané tvrdé dosky (napr. kroniky). 

Razba záverečnej práce sa razí spôsobom hĺbkotlače a zlátením na jednu pevnú dosku. Text sa tlačí vždy jednotnou veľkosťou a typom písma.

Výber pevných dosiek

Ponúkame najširší farebný výber z pevných dosiek, ktoré si vyrábame ručne. Rozšírili sme ponuku na 16 rôznych knihárskych poťahov. Každým rokom aktualizujeme farebný výber pevných dosiek, podľa dopytu zákazníkov z minuloročnej sezóny. Poťahový materiál na pevných doskách objednávame priamo od výrobcu z Talianska. Nejedná sa o textilný vzhľad dosiek, ktoré ponúka väčšina firiem na Slovenskom trhu. 

Komplexnejšie služby

V prípade zákazníkov Univerzity Mateja Bela v Banskej Bystrici sledujeme smernicu o záverečných prácach a preto obaly záverečných prác sú vždy správne. Vieme poskytnúť diginálne zhotovenie záverečnej práce na prenosnom médiu (CD, DVD) aj s potlačou. Poskytujeme aj nalepenie vrecka na CD/DVD vo farbách poťahu pevných dosiek. Ďalej poskytujeme opravu záverečných prác ako je výmena listov obsahu práce a pod. Vieme zabezpečiť prepravu zhotovených záverečných prác kamkoľvek na Slovensku prostredníctvom kuriérskej spoločnosti DHL. Vieme vám poradiť a pomôcť pri častých chybách pri vytváraní dokumentu záverečnej práce (číslovanie strán, prevod do formátu .pdf, vkladanie zadania záverečnej práce a pod.).

Prístup k zákazníkom

Na trhu pôsobíme od septembra 2014 a každým rokom sa snažíme zdokonalovať techniky viazania a výroby pevných dosiek. Reklamácie vybavujeme ihneď a tak aby bol zákazník spokojný. Špecializujme sa express služby takže dokážeme vyrobiť vašu záverečná prácu do hodiny. Ak pri návrhu obalu nájdeme chyby ako sú preklepy, gramatické chyby konzultujeme s vami ich opravu. 

 

Objednávky a predobjednávky

Predobjednávky

Záverečné práce (obal pevných dosiek) si môžete objednať aj skôr, než máte záverečnú prácu dokončenú do tlačiteľnej podoby avšak len v prípade, ak viete pri objednávke upresniť rozsah práce (počet hárkov vo vnútri pevných dosiek). Táto podmienka sa vzťahuje len na záverečné práce do 130 strán. V takomto prípade vám vieme záverečné práce zvazať aj na počkanie (do 15 minút). Táto služba je spoplatnená sumou 3 €/ks (2-násobný príplatok v prípade maximálneho vyťaženia prevádzky).

Obsah záverečnej práce doručený prostredníctvom e-mailu alebo osobne najneskôr 24 hodín pred tým, než si prídete vyzdvihnúť záverečné práce sú bez poplatku (za viazanie na počkanie).

Objednávky

Všetky objednávky (mimo expresných služieb) sa odovzdávajú vždy po 14:00 hodine v dohotnutom termíne. 

Objednávky v rámci expresnej výroby záverečnej práce sa vyrátava z reálneho času (napr. expresná služba 5 hodín prijatá o 15:20 bude pripravená na odovzdanie v tej istý deň o 20:20 v rámci otváracích hodín prevádzky).

Objednávku je možné uskutočniť on-line prostredníctvom objednávkového formuláru  alebo osobne na prevádzke Copycentra GP media v Banskej Bystrici.  

 

Milí zákaznicí chceme vás požiadať o trpezlivosť najmä počas odovzdávania záverečných prác z dôvodu väčšieho počtu zákazníkov na prevádzke a tým dlhšiej doby viazania záverečných prác. Odporúčame vám využiť možnosť zaslania obsahu záverečných prác e-mailom v dostatočnom predstihu. Napriek väčšiemu počtu zákaznikov sme vždy v priebehu dňa vybavili všetkých zákazníkov k ich spokojnosti. 

 

 

Cenník k službám výroby a viazania záverečných prác

 

Štandardná doba vyhotovenia

(1 až 5 dní)

 • Cena

  8 EUR

  Doba vyhotovenia

  do 5 dní

 • Cena

  9 EUR

  Doba vyhotovenia

  do 4 dní

 • Cena

  10 EUR

  Doba vyhotovenia

  do 3 dní

 • Cena

  12 EUR

  Doba vyhotovenia

  do 2 dní

 • Cena

  15 EUR

  Doba vyhotovenia

  do 24 hod

 Expresná doba vyhotovenia

(1 až 5 hodín)

 • Cena

  20 EUR

  Doba vyhotovenia

  do 5 hod

 • Cena

  25 EUR

  Doba vyhotovenia

  do 4 hod

 • Cena

  30 EUR

  Doba vyhotovenia

  do 3 hod

 • Cena

  35 EUR

  Doba vyhotovenia

  do 2 hod

 • Cena

  40 EUR

  Doba vyhotovenia

  do 1 hod

V cene je zahrnutá razba 5 riakov a za každý ďalší riadok sa účtuje 0,70 € príplatok. 

 

Doplnkové služby

 

1. Razba na chrbát + 3,00 €
2. Vrecko na CD/DVD (samolepiace, priesvitné, lepené na zadnú pevnú dosku záverečnej práce) + 0,90 €
3. Vrecko na CD/DVD (samolepiace vo farbe vybranej záverečnej práce, lepené na zadnú pevnú dosku záverečnej práce) + 1,50 €
4. Výroba etikety na CD/DVD aj s farebnou tlačou a logom vašej fakulty + 1,00 €
5. Napaľovanie CD v papierovom obale (CD + služba)
(* v prípade zákazníkov, ktorí si u nás nedali vyrábať záverečné práce)
+ 1,50 € / + 2,50 €*
6. Napaľovanie DVD v papierovom obale (DVD + služba)
(* v prípade zákazníkov, ktorí si u nás nedali vyrábať záverečné práce)
+ 1,70 € / + 2,70 €*
7. Prešitie obahu záverečnej práce knihárskou niťou (odporúča sa pri objeme nad 130 strán) + 3,00 €
8. Páska na prílohy + 0,90 €
9. Oprava záverečnej práce (vybranie obsahu, výmena strán, odobratie strán a pod.)
(* v prípade zákazníkov, ktorí si u nás nedali vyrábať záverečné práce)
+  2,00 € / + 4,00 €*
10. Viazanie záverečných prác na počkanie. Uplatňuje sa pokiaľ nebol obsah záverečnej práce doručený najneskôr 24 hodín pred vyzdvihnutím záverečnej práce.
(* v prípade zákazníkov, ktorí si u nás nedali vyrábať záverečné práce)
+ 3,00 € / 6,00 €*
11. Možnosť tlače aj na 100g polokriedový papier + 0,04 € / 1 hárok A4
12. Možnosť zaslania vyhotovených záverečných prác kuriérskou spoločnosťou GLS (poplatok zahŕňa aj balné) + 5,00 € v rámci SR, zahraničie (info u predávajúceho)
13. Možnosť výroby dosiek formou potlače cez tlačiareň v prípade azbuky alebo iného fontu písma min. v počte 2 väzieb záverečných prác. Použité metalízové odtiene papiera. + 3,00 € k sadzbe
14. Možnosť výroby individuálnych dosiek v lamino poťahu po uzavretej vzájomnej dohode. Ide o vysokolesklý efekt, na ktorý sa požívajú zväčša pastelové farby + 3,00 € k sadzbe
15. Možnosť tlače príloh k prácam aj v atramentovej kvalite (rôzne kartičky, prezentácie aj mapy a pod.) cena podľa rozmerov

 

Všeobecné obchodné podmienky

 

Všeobecné obchodné podmienky (pre objednávku prostredníctvom webového sídla) 

Všeobecné obchodné podmienky (pre záverečné práce, doplnkový tovar a služby poskytované na prevádzke) 

Reklamačný poriadok (platný pre tovary a služby poskytované na prevádzke) 

Naše práce

Ako to nemá vyzerať

Recenzie našich zákazníkov